Views attach (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Profile
lt: Profilis

en: Node content
lt: Mazgo turinys
