Views attach (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Category
oc: Categoria

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Profile
oc: Perfil

en: Node content
oc: Contengut del nosèl

en: Default argument
oc: Argument per defaut
