Views attach (6.x-1.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
