Views attach (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Profile
sk: Profil

en: Node content
sk: Obsah uzla

en: Default argument
sk: Predvolený argument
