Views attach (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Category
nl: Categorie

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Node types
nl: Node-types

en: Profile
nl: Profiel

en: Node content
nl: Node-inhoud

en: Display the view as a part of a user profile.
nl: Toon de view als een deel van een gebruikersprofiel.

en: Display the view as part of a node's content.
nl: Toon de view als een deel van de inhoud van een node.

en: Default argument
nl: Standaardargument

en: Show title
nl: Titel tonen
