Views attach (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Category
ro: Categorie

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Profile
ro: Profil

en: Profile settings
ro: Setări Profil

en: Default argument
ro: Argument implicit
