Views attach (6.x-1.2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Category
ru: Категория

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Profile
ru: Профиль

en: Node content
ru: Содержимое материала

en: Profile settings
ru: Настройки профиля

en: Display the view as part of a node's content.
ru: Показ представления как часть содержимого материала.

en: Build modes
ru: Место вывода

en: Default argument
ru: Аргумент по умолчанию

en: Show title
ru: Показывать надпись

en: Embed this display in the following node types
ru: Вставить этот вид в следующие типы содержимого

en: Embed this display in the following build modes
ru: Выводить этот вид в следующих местах

en: Provides new Views display types that can be attached to nodes or users.
ru: Предоставляет новые типы отображения для Представлений, которые прикрепляются к материалам или пользователям.
