Views attach (6.x-1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Category
te: వర్గం

en: Default
te: అప్రమేయం
