Views attach (6.x-2.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Category
ast: Categoría

en: Default
ast: Predefiníu

en: Profile
ast: Perfil
