Views attach (6.x-2.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Default
ca: Per defecte

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Profile
ca: Perfil

en: Node content
ca: Contingut del node
