Views attach (6.x-2.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Category
eu: Kategoria

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Profile
eu: Profila

en: Node content
eu: Nodoaren edukia
