Views attach (6.x-2.1) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Category
hu: Kategória

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Profile
hu: Profil

en: Replacement tokens
hu: Helyettesítő vezérjelek

en: Node content
hu: Tartalom

en: Profile settings
hu: Profil beállításai

en: Display the view as a part of a user profile.
hu: A nézet megjelenítése a felhasználói profil részeként.

en: Display the view as part of a node's content.
hu: A nézet megjelenítése a tartalom részeként.

en: Node content settings
hu: Tartalom beállításai

en: Build modes
hu: Építési módok

en: Show title
hu: Cím megjelenítése

en: Embed this display in the following node types
hu: A nézet beágyazása a következő tartalomtípusokba

en: Embed this display in the following build modes
hu: A nézet beágyazása a következő építési módokba

en: Show the title of the view above the attached view.
hu: Mutassa a nézet címét a beágyazott nézet felett.

en: The position of this view in relation to other profile elements.
hu: A nézet helyzete a többi profilelemhez képest.

en: The name of the profile tab this view should be listed in. If empty, it will be displayed on the main profile tab.
hu: A profilfül neve, melyen ennek a nézetnek meg kell jelennie. Ha üres, akkor a fő profilfülön fog látszani.

en: Provides new Views display types that can be attached to nodes or users.
hu: Új nézet megjelenítéstípusokat biztosít, melyek tartalmakhoz vagy felhasználókhoz csatolhatók.

en: No special handling
hu: Nincs különleges kezelés

en: Use the ID of the node the view is attached to
hu: Használja annak a tartalomnak az azonosítóját, amelyikhez a nézet csatoltva van

en: How should this display populate the view's arguments?
hu: Hogyan töltse fel ez a megjelenítés a nézet argumentumait?

en: Use tokens from the node the view is attached to
hu: Használja annak a tartalomnak a vezérjeleit, melyhez a nézet csatoltva van.

en: You may use token replacement to provide arguments based on the current node. Separate arguments with "/".
hu: Az argumentumok biztosításához használható az aktuális tartalmon alapuló vezérjelek helyettesítése  is. Az argumentumok elválasztásához a „/” jelet kell használni.

en: Use the ID of the user the view is attached to.
hu: Használja annak a felhasználónak az azonosítóját, akihez a nézet csatoltva van.

en: Use tokens from the user the view is attached to
hu: Használja annak a felhasználónak az adatain alapuló vezérjeleket, akihez a nézet csatoltva van

en: You may use token replacement to provide arguments based on the current user profile. Separate arguments with "/".
hu: Az argumentumok biztosításához használható az aktuális felhasználó profilján alapuló vezérjelek helyettesítése is. Az argumentumok elválasztásához a „/” jelet kell használni.

en: Attached view: !view - !display
hu: Csatolt nézet: !view - !display
