Views attach (6.x-2.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Default
hy: Լռելյայն
