Views attach (6.x-2.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
