Views attach (6.x-2.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Category
mr: वर्ग

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार
