Views attach (6.x-2.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Default
nn: Standard

en: Arguments
nn: Argument
