Views attach (6.x-2.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Profile
pl: Profil

en: Node content
pl: Zawartość węzła

en: Build modes
pl: Tryby wyświetlania

en: Show title
pl: Wyświetl tytuł

en: Show the title of the view above the attached view.
pl: Pokaż tytuł widoku powyżej załączonego widoku.

en: No special handling
pl: Brak specjalnej obsługi

en: How should this display populate the view's arguments?
pl: Jak ten ekran powinien wypełniać argumenty widoku?
