Views attach (6.x-2.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Category
ps: ټولی

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Arguments
ps: استدلالونه
