Views attach (6.x-2.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்
