Views attach (6.x-2.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Category
ur: زمرہ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Views
ur: ویوز

en: Profile
ur: پروفائیل
