Views attach (6.x-2.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: Default
af: Verstek

en: Configure
af: Verstel

en: Profile
af: Profiel
