Views attach (6.x-2.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Arguments
az: Arqumentlər
