Views attach (6.x-2.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Profile
bs: Profil
