Views attach (6.x-2.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Category
cs: Kategorie

en: Default
cs: Výchozí

en: Configure
cs: Nastavení

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Profile
cs: Profil
