Views attach (6.x-2.2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Category
cy: Categori

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Arguments
cy: Argiau

en: Profile
cy: Proffil
