Views attach (6.x-2.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Profile
el: Προφίλ

en: Node content
el: Περιεχόμενου κόμβου
