Views attach (6.x-2.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Configure
eo: Agordu

en: Profile
eo: Profilo
