Views attach (6.x-2.2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Configure
et: Seadistus

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Arguments
et: Argumendid

en: Profile
et: Profiil

en: Node content
et: Postituse sisu

en: Profile settings
et: Profiili seaded
