Views attach (6.x-2.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Configure
gl: Configurar

en: Node types
gl: Tipos de nodo

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Profile
gl: Perfil

en: Replacement tokens
gl: Tokens de remplazo
