Views attach (6.x-2.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Configure
gu: ગોઠવણી
