Views attach (6.x-2.2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Category
hi: वर्ग

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Views
hi: द्रश्य

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Profile
hi: रुपरेखा
