Views attach (6.x-2.2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Category
id: Kategori

en: Default
id: Bawaan

en: Views
id: View

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Profile
id: Profil
