Views attach (6.x-2.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Category
is: Flokkur

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Configure
is: Stilla

en: Arguments
is: Rök

en: Show title
is: Sýna titil
