Views attach (6.x-2.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Profile
km: ទម្រង់
