Views attach (6.x-2.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی
