Views attach (6.x-2.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍
