Views attach (6.x-2.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण
