Views attach (6.x-2.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Category
os: Категори

en: Default
os: Æнæивд
