Views attach (6.x-2.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Category
sl: Kategorija

en: Default
sl: Privzeto

en: Configure
sl: Nastavi

en: Profile
sl: Profil
