Views attach (6.x-2.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Profile
sq: Profili
