Views attach (6.x-2.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Weight
ta: நிறை

en: Category
ta: வகை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Profile
ta: விபரக்கோவை
