Views attach (6.x-2.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Views
th: ดู

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Node types
th: ประเภทโหนด

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้
