Views attach (6.x-2.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Default
vi: Mặc định

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Arguments
vi: Tham số

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Node content
vi: Nội dung node
