Views attach (6.x-2.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Configure
be: Правіць

en: Arguments
be: Аргументы

en: Profile
be: Профіль
