Views attach (6.x-2.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Node types
fa: انواع گره

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Profile
fa: نمایه

en: Node content
fa: محتوای گره
