Views attach (6.x-2.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Category
fi: Kategoria

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Profile
fi: Profiili

en: Node content
fi: Solmun sisältö

en: Profile settings
fi: Profiilin asetukset
