Views attach (6.x-2.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Profile
he: פרופיל חבר
