Views attach (6.x-2.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Category
ja: カテゴリー

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: Configure
ja: 設定

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Arguments
ja: 引数

en: Profile
ja: プロフィール

en: Replacement tokens
ja: 置換トークン
