Views attach (6.x-2.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Profile
ka: პროფილი
