Views attach (6.x-2.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Profile
lv: Profils
